Limburg

Afdeling Limburg

Hartelijk welkom op de webpagina van de afdeling Limburg. De afdeling heeft ruim 490 leden en heeft een verzorgingsgebied van Mook t/m Vaals.  De BNMO organiseert voor haar leden activiteiten op landelijk niveau en activiteiten op regionaal niveau. De landelijke activiteiten vinden plaats bij de Basis in Doorn. Denk daarbij o.a. het Ontmoetingsprogramma Doorn (OPD) maar ook aan de thematische eb verdiepende programma’s. Het volledige programma met informatie over de landelijke activiteiten vindt u op deze website onder “Aanbod”. De activiteiten op regionaal niveau worden verzorgd door de afdeling. De activiteiten die de afdeling organiseert kunt u vinden door hierboven op de oranje knop te toetsen. Op deze pagina vindt u afdelingsnieuws en doet het  bestuur verslag van activiteiten in de afdeling. U vindt hier ook de bestuurssamenstelling en de contactgegevens. Heeft u vragen dan kunt u die met behulp van het contactformulier aan het afdelingsbestuur stellen.

Nieuws van de afdeling Limburg

Winter Efteling

Op zaterdag 18 januari was het zo ver, de Winter Efteling voor de BNMO afdeling Limburg. het weer was ons zeer goed gezind en voor

Lees verder »
BNMO-Afdeling-Limburg

Bestuurssamenstelling

Voorzitter
M.J.L.Goossen (Math)
Fr. Erensstraat 1
6074 EB MELICK
Tel: 0475-536410
Mobiel:06-24490545
E-mail: math.goossen@home.nl

Penningmeester
J.J.G. Kuipers (John)
Dorpsstraat 167
6456 AC BINGELRADE
Tel: 046-4422665
E-mail: john_kuipers@hetnet.nl

Secretaris
B.H.M. Deneer-Maassen (Berthy)
Hofstraat 45
6019 CC WESSEM
Tel: 0475-562436

E-mail: berthy.deneer@hetnet.nl  b.deneer-maassen@bnmo.nl

 

Coördinator Contactpersonen
A.M.C. van den Berg (Anita)
Oude Landgraaf 52
6373 BA LANDGRAAF
Tel: 045-5323006
E-mail : a.vd.berg@bnmo.nl

Bestuurslid
I.J.G. Goossen (Iloy)
Zandkuil 28a
6074 DC MELICK
Tel : 0475-850297
E-mail : iloy@home.nl

Bestuurslid
B.S.M. Maassen (Bas)
Zandkuil 3
6074 DE MELICK
Tel : 06-24729153
E-mail : bas.maassen@home.nl

Bestuurslid
H.L.L. Senden (Hub)
Bautseplein 24
6367 BX VOERENDAAL
Tel. 045-5753422
E-mail : h.senden@bnmo.nl

Bestuurslid
G.T.F. Thelosen (Ger)
Keurmeestersplein 2-F
6216 PH MAASTRICHT
Tel : 043-3430326
E-mail : gthelosen1@gmail.com

Bestuurslid
J.H. Jeurninck (Jacq)
Sint Janlaan 16
6093 GK HEYTHUYSEN
Tel: 0475-493372
E-mail: jacqjeurninck@gmail.com

Contactformulier

Afdeling Limburg

Unieke vaartocht

De speciale vaartocht die de BNMO in het kader van 75 jaar BNMO – 75 jaar Vrijheid exclusief voor haar leden organiseert is i.v.m. het Coronavirus verplaatst naar 27 september 2020. Vanwege de onzekerheid over de situatie na 1 juni en het beschermen van de gezondheid van onze leden is hiertoe in overleg met de Stichting “Nu of Nooit” en de rederij besloten.