Limburg

Afdeling Limburg

Hartelijk welkom op de webpagina van de afdeling Limburg. De afdeling heeft ruim 490 leden en heeft een verzorgingsgebied van Mook t/m Vaals.  De BNMO organiseert voor haar leden activiteiten op landelijk niveau en activiteiten op regionaal niveau. De landelijke activiteiten vinden plaats bij de Basis in Doorn. Denk daarbij o.a. het Ontmoetingsprogramma Doorn (OPD) maar ook aan de thematische eb verdiepende programma’s. Het volledige programma met informatie over de landelijke activiteiten vindt u op deze website onder “Aanbod”. De activiteiten op regionaal niveau worden verzorgd door de afdeling. De activiteiten die de afdeling organiseert kunt u vinden door hierboven op de oranje knop te toetsen. Op deze pagina vindt u afdelingsnieuws en doet het  bestuur verslag van activiteiten in de afdeling. U vindt hier ook de bestuurssamenstelling en de contactgegevens. Heeft u vragen dan kunt u die met behulp van het contactformulier aan het afdelingsbestuur stellen.

Nieuws van de afdeling Limburg

AGENDA

AGENDA DATUM                                           ACTIVITEIT     

Lees verder »

Winter Efteling

Op zaterdag 18 januari was het zo ver, de Winter Efteling voor de BNMO afdeling Limburg. het weer was ons zeer goed gezind en voor

Lees verder »
BNMO-Afdeling-Limburg

Bestuurssamenstelling

Voorzitter
M.J.L.Goossen (Math)
Fr. Erensstraat 1
6074 EB MELICK
Tel: 0475-536410
E-mail: math.goossen@bnmo.nl

Secretaris
B.H.M. Deneer-Maassen (Berthy)
Hofstraat 45
6019 CC  WESSEM
Tel: 0475-562436
E-mail:b.deneer-maassen@bnmo.nl
E-mail: berthy.deneer@hetnet.nl

Penningmeester
J.J.G. Kuipers (John)
Dorpsstraat 167
6456 AC  BINGELRADE
Tel: 046-4422665
E-mail:john_kuipers@hetnet.nl

 

Coördinator Contactpersonen
I.J.G. Goossen (Iloy)
Zandkuil 28a
6074 DC  MELICK
Tel: 0475-850297
E-mail : i.goossen@bnmo.nl

Bestuurslid 
J.H. Jeurninck (Jacq)
Sint Janlaan 16
6093 GK  HEYTHUYSEN
Tel : 0475-493372
E-mail : jacqjeurninck@gmail.com

Bestuurslid
H.L.L. Senden (Hub)
Bautseplein 24
6367 BX  VOERENDAAL
Tel : 045-5753422
E-mail : h.senden@bnmo.nl

Bestuurslid
G.T.F. Thelosen (Ger)
Keurmeestersplein 2-F
6216 PH  MAASTRICHT
Tel. 043-3430326
E-mail : gthelosen1@gmail.com

Bestuurslid
B.Maassen (Bas)
Zandkuil 3
6074 DE  MELICK
Tel : 0475-853174
E-mail : b.maassen@bnmo.nl

Aspirant Bestuurslid
D.L.W. Vogelzang (Danny)
Hendrik van Veldekestraat  7
6445 AA  BRUNSSUM
Tel: 06-42058408
E-mail:
 danny.vogelzang@t-mobilethuis.nl

Contactformulier

Afdeling Limburg