« Overzicht afdelingen

Limburg

Voorzitter

M.J.L.Goossen (Math)
Fr. Erensstraat 1
6074 EB  MELICK
Tel: 0475-536410
Mobiel:06-24490545
e-mail: math.goossen@home.nl

Penningmeester

J.J.G. Kuipers (John)
Dorpsstraat 167
6456 AC  BINGELRADE
Tel: 046-4422665
e-mail: john_kuipers@hetnet.nl

Secretaris

B.H.M. Deneer-Maassen (Berthy)
Hofstraat 45
6019 CC  WESSEM
Tel: 0475-562436
e-mail: b.deneer-maassen@bnmo.nl

Coördinator Contactpersonen

A.M.C. van den Berg (Anita)
Oude Landgraaf 52
6373 BA  LANDGRAAF
Tel: 045-5323006
e-mail : a.vd.berg@bnmo.nl

Bestuursleden

I.J.G. Goossen (Iloy)
Zandkuil 28a
6074 DC  MELICK
Tel : 0475-850297
e-mail : iloy@home.nl

B.S.M. Maassen (Bas)
Zandkuil 3
6074 DE  MELICK
Tel : 06-24729153
e-mail : bas.maassen@home.nl

H.L.L. Senden (Hub)
Bautseplein 24
6367 BX  VOERENDAAL
Tel. 045-5753422
e-mail : h.senden@bnmo.nl

G.T.F. Thelosen (Ger)
Keurmeestersplein 2-F
6216 PH  MAASTRICHT
Tel : 043-3430326
e-mail : gthelosen1@gmail.com

J.H. Jeurninck (Jacq)
Sint Janlaan 16
6093 GK  HEYTHUYSEN
Tel: 0475-493372
e-mail: jjeurninck@home.nl

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om de beste surfervaring voor u mogelijk te maken. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten