« Overzicht afdelingen

Hoofdbestuur

Correspondentieadres:
Postbus 125, 3940 AC DOORN
Tel.: 0343 – 474110
Fax: 0343 – 474114
e-mail: as@bnmo.nl

______________________________________________________________________________

Algemeen voorzitter

Generaal-majoor b.d. B. Dedden
e-mail:  b.dedden@bnmo.nl

Vice-voorzitter

H. Heymann
e-mail: h.heymann@wxs.nl

Algemeen secretaris

W. van den Burg
e-mail: w.vd.burg@bnmo.nl

Algemeen penningmeester

Anne-Lies Toorians
e-mail: a.toorians@bnmo.nl

Bestuurslid

I.J.G. Goossen
e-mail: i.goossen@bnmo.nl

Bestuurslid

F.A.M. Doppegieter
e-mail: f.doppegieter@bnmo.nl

Bestuurslid

J.F. Dorpmans
e-mail: jefdorpmans@gmail.com

 Bestuurslid

Mw. T.T.U. Lu
e-mail: u.lu@ziggo.nl

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om de beste surfervaring voor u mogelijk te maken. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten