Winnaars Audrey Hepburn Trofee

Winnaars Audrey Hepburn Trofee vanaf 1968

 1968      Wiel F.J.Teunissen †, Eindhoven, Rolstoelbasketbal

1969      Anton Albers, Beverwijk, zitvolleybal

1970      Delphy .Th.v.Opdorp-Ariëns Kappers, Amstelveen, zwemmen

1971      A. de Vries-Noordam, Ermelo, atletiek

1972      J.Pimmelaar †, Rotterdam, atletiek

1973      Popke Popkema, Veldhoven, handboogschieten

1974      Leo  J. van Eijk †, Bennekom, rolstoelbasketbal

1975      Joseph Weijers †, Kilder, handboogschieten

1976      Nationale selectie rolstoelbasketbal

1977      Mw. Irene Louwers-Smidt, Arnhem, tafeltennis

1978      Mw. Thea Niehoff-Engelbertink, zwemmen

1979      Ebo Roek, Fijnaart atletiek

1980      Henk Makkenze, Dordrecht, rolstoelbasketbal

1981      Nationale selectie Zitvolleybal

1982      Nationale selectie Goalball

1983      Organisatie Sportweek Ameland

1984      Drs. Joop P.v.d.Reijden †, Oegstgeest, Minister CRM en sportbestuurder

1985      Mw. Joke van Rijswijk, Arnhem, atletiek

1986      Mw. Ellen de Lange, Tilburg, zwemmen / tennis

1987      Wim Hulman †,  Arnhem Rolstoelhockey

1988      Gerrit Pomp, Amersfoort

1989      Harm Wiegman, Rolde † sportarts en bestuurder

1990      Dick van Rijn † ,Hilversum,bestuurder

1991      niet uitgereikt

1992      C.P. Voetbalteam, Cerebral Palsy, beter bekend als spasticiteit,

1993      Rob Verheuvel, Amsterdam      , rolstoelbasketbal coach

1994      M. Kooy, †, Arnhem, rolstoelhockey

1995      Freek W.F.K. Bischoff van Heemskerck † 2007 , Wassenaar, bestuurder

1996      Jappie W. Walstra, Tijnje, handboogschutter

1997      Mw. Erica G.Terpstra, Nieuwegein. Staatssecr. sport en bestuurder

1998      Mw. Chantal Vandierendonck, Eindhoven. Rolstoeltennis

1999      Peter J. van der Spek, Meppel, bestuurder

2000      Gert Jan van der Linden, H. Ido Ambacht, rolstoelbasketball

2001      Mw. Margot  Vliegenthart, ‘’s-Gravenhage, staatssecretaris sport

2002      Guus Zoutendijk, Oegstgeest  †, bestuurder Gsport

2003      Marjorie van de Bunt, Reeuwijk, langlaufen/ biatlon

2004      Jan Mulder, Twello, Wielrennen

2005      Gène Savelkoul, Roermond, bestuurder

2006      Coen Jansen, Sydney, rolstoelbasketbal

2007      niet uitgereikt

2008      Henny Jacobse, Vleuten, bestuurder Gsport (uitgereikt in 2009)

2009      Esther Vergeer, Woerden, tennis (uitgereikt in 2010)

2010      Jan C.H. Gubbels, Venlo , G voetbal bestuurder (uitgereikt in 2011)

2011      Marc van de Kuilen, Loosdrecht, rolstoelbasketbal (uitgereikt in 2012)

2012      Jan Driessen, Amsterdam, bestuurder (uitgereikt in 2013)

2013      Daniël Knegt, zwemmen/hardlopen/fietsen (uitgereikt in 2014)

2014      Toninho Norden, paralympisch sporter (uitgereikt in 2015)

2015      Stephanie Verhoef, Rosmalen, zwemmen/fietsen (uitgereikt in 2016)

2017      Sebastiaan van Nieuwenhuizen, buitensporten

2018      Edwin de Wolf

POLL
Hoe beoordeelt u de MOD-dagen 2018



Telefoonnummer Veteranenloket:

088 - 334 00 00

De activiteiten van de BNMO worden uitgevoerd mede met ondersteuning van het vfonds.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om de beste surfervaring voor u mogelijk te maken. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten